Rapera Kolomana Magyaryho, známeho pod umeleckým menom Kali, netreba ženskému publiku nijak zvlášť predstavovať. Potetované telo so vzhľadom drsňáka a dobrosrdečným úsmevom by dokázalo opantať nejednu slečnu, no jeho srdce dnes patrí len dvom dievčatám. Vedeli ste ale, že úspešný hudobník bol štramákom už v minulosti?

38-ročný Bratislavčan si získal národ nielen vďaka vydarenej hudobnej tvorbe, ale tiež ako porotca v predminuloročnej sérii talentovej súťaže The Voice Česko Slovensko. Práve tam ukázal, že má srdce na správnom mieste, začo ho začalo obdivovať ešte viac fanúšikov.

Kali The voice

Pre Kaliho sú dnes charakteristické početné kérky skoro po celom povrchu tela, pričom na jeho chrbte len nedávno pristál dokonalý obrázok dcérky Nelky. Počas teenagerských rokov sa však tieto tetovania na jeho pokožke nenachádzali, spevák dokonca svoju mladšiu verziu dnes už takmer v ničom nepripomína.

Hrdý manžel a otecko sa podelil o archívnu snímku, kedy mu hlavu ešte zdobilo dlhšie husté háro s vlnitou ofinkou. Napriek vrstvám zimného oblečenie je zároveň jasne vidieť, že sa vtedy chválil štíhlou postavičkou ako lusk. Pohľad neviniatka dotvoril úchvatnú atmosféru záberu, z akého by ste Kaliho na prvý pohľad asi len sotva spoznali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali v mladosti

Zdroj|Foto: Instagram/Dezertkalimusic