Narodenie dieťatka predstavuje v živote milujúceho rodiča prelomový míľnik, aký dokáže poriadne prehádzať priority. Príchod potomka rozcíti aj toho najdrsnejšieho chlapa – obrovskú premenu osobnosti zaznamenal i slovenský raper Kali. Ten teraz prehovoril o tom, či sa fanúšikovia čoskoro dočkajú ďalších krásnych správ.

37-ročný hudobník z Petržalky sa od začiatku netajil tým, že mu narodenie dcérky Nelky podstatne zmenilo pohľad na svet. Raper sa usiluje byť vzorným manželom, starostlivým otcom a celkovo lepším človekom.

Kali dcéra

Situácia s pandémiou koronavírusu, žiaľ, rozrastaniu mladých famílií veľmi nepraje, obzvlášť umelci pociťujú na vlastnej koži neblahé dosahy ekonomickej krízy. Známy hudobník ale na margo ťažkej témy priznáva, že sú to práve jeho najbližší, kto mu pomáha toto náročné obdobie pozastavených koncertov prekonať. A hoci ešte donedávna na druhé bábätko z prirodzených obáv nepomýšľal, postupom času tento postoj prehodnotil.

Dôvodom je predovšetkým túžba po tom, aby dievčatko nevyrastalo ako jedináčik. ,,Bavili sme sa s manželkou, že teda tej maličkej by sme mohli dať nejakého bračeka alebo sestričku. Za mňa sestričku,” Kali otvorene priznal v markizáckej relácii Teleráno. Je teda viac ako pravdepodobné, že spoločne s Alickou už dlho otáľať nebudú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/dezertkalimusic