Kali mal počas týchto dní absolvovať koncerty v rámci Ale ne tour, ktoré však musel kvôli stopnutiu všetkých verejných podujatí presunúť na december. Obľúbený raper sa tak fanúšikov počas pandémie rozhodol potešiť inak, a to vydaním úplne novej, pozitívne nabitej skladby Baví nás.

Jedného z najúspešnejších slovenských raperov síce korona kríza odtrhla od fanúšikov, no dala mu aspoň možnosť tráviť celý svoj čas so ženami jeho života – manželkou Alickou a ročnou dcérkou Nelkou. ,,Chýbajú mi koncerty a kontakt s fans, extrémne. Ale prijal som to, ako to je, a fixol sa na ne dve ešte viac ako predtým. 24/7 a teším sa na každé ďalšie ráno,“ napísal na Instagram šťastím naplnený Kali.

Potetovaný fešák však na svojich priaznivcov predsa len myslí aj počas chvíľ s rodinou, kedy sa im v týchto krušných chvíľach rozhodol poslať novinku Baví nás, ku ktorej za pomoci režiséra Michala Nemtudu natočil i videoklip. V ňom môžete okrem Kaliho vidieť autora hudby Petra Panna a talentovanú krásku Ľubicu, známu tiež ako dvornú tanečnicu speváčky Dary Rolins. Nech sa páči, nalaďte sa na pozitívnu vlnu chytľavou novinkou od Kaliho a Petra Panna!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube