Tvrdé rapové náklady, smutné balady, chytľavé latino, ale aj tanečné vypaľovačky – raper Kali má v repertoári rôznorodú zmes hitov a práve vďaka svojej multižánrosti sa teší obrovskej priazni u širokého publika. Do kategórie párty songov určite patrí i horúca novinka HIGHWAY, na ktorej známy hudobník spolupracoval s talentovanou dvojkou Terapia.

Kali sa už pár týždňov vytešuje z nového, v poradí desiateho, albumu Ale ne. Z neho pochádza i horúca novinka HIGHWAY, ktorá vás rozhodne nenechá len tak sedieť. 36-ročný Bratislavčan na songu spolupracoval s duom, vystupujúcim pod názvom Terapia, pričom na stranu chlapcov nešetrí slovami chvály.

,,Chalanov poznám ešte z mojich začiatkov. Dokonca, ak si dobre pamätám, dohodili mi prvé hranie, ktoré som mal. Sledujem ich od toho obdobia, čo je už okolo 10 rokov. Z nejakého dôvodu o nich ľudia nevedia tak, ako si zaslúžia. Pokora, skromnosť, rešpekt a úcta+talent, takto ich vnímam ja a som rád, že sa @miroslav_don_cimo (Kaliho manažér, pozn. redakcie) rozhodol ich vziať pod @kali_records_official,” raper ospieval hudobníkov na svojom Instagrame.

Kali verí, že sa po HIGHWAY jeho cesty s formáciou Terapia pri spoločnej skladbe ešte stretnú, ako totiž prezradil, ak je tu niekto, kto môže ísť v jeho šľapajách, sú to práve oni. Dovtedy sa môžete namotávať na ich prvú pecku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dezertkalimusic, terapia_official