Máme za sebou druhé kolo piatej série šou Tvoja tvár znie povedome, pri sledovaní ktorej mohli diváci opäť lapať po dychu. Výnimkou nebolo ani vystúpenie obľúbenej herečky Zuzky Kravaríkovej – hviezdička zo seriálu Oteckovia predviedla v úlohe rapera Kaliho nadupanú šou, pričom spoločnosť jej robil aj samotný fešák!

„Koleso šťastia“ Zuzke Kravaríkovej po speváckej dive Lady Gaga prinieslo slovenského rapera Kaliho, ktorý ju na neuveriteľných šesť hodín posadil do maskérne. Avšak trpezlivosť a precízna makačka tímu šou Tvoja tvár znie povedome stála rozhodne za to – z 18-ročnej útlej krásky sa stala Kaliho verná kópia.

Kali

Pri herečkinom čísle ale došlo k nečakanému momentu – približne v polke jej vystúpenia sa zrazu na pódiu objavil aj samotný interpret, s ktorým Zuzka skladbu Nejsom ten pravý napokon dokončila. Obe hviezdy si tak za svoj spoločný mega výkon vyslúžili obrovské ovácie, pričom všetci prítomní ostali stáť na nohách. Pocity radosti neskrývala ani Kaliho „dvojička“.

,,Na chvíľu v takmer „koži“ @dezertkalimusic. Brutálny zážitok pre mňa navždy!
Neni to tak ľahké, jak by sa mohlo zdať, bro.. 6+ hodín v kresle a veľa ďalších príprav. Ďakujem maskérom za snahu, ale Kali je len jeden a nech to tak aj zostane,“ zanechala na Instagrame talentovaná slečna. A čo na Kaliho a Zuzkine číslo hovoríte vy? Svoj názor nám môžete napísať do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/tvojatvarzniepovedome, zuzana_kravarikova