Najobľúbenejší slovenský raper sa len pred pár týždňami stal hrdým otcom. Kali sa krátko po tejto veľkej životnej udalosti rozhodol prehovoriť o pripravovanej novinke, ktorá nadchla množstvo fanúšikov. Dočkáme sa skladby o jeho dcére?

Kali sa po narodení dcéry Nelky netají tým, že nový prírastok mu úplne zmenil pohľad na svet. Jeho sociálne siete zaplavujú fotografie plné lásky, kde sľubuje vernosť a šťastie nielen svojmu prvému dieťatku, ale i partnerke Alici.

Zrejme práve veľká životná zmena dohnala Kaliho k tomu, že začal uvažovať nad zložením vlastného songu pre prvorodenú dcérku. „Ja som nad tým strašne rozmýšľal, že ako to spraviť, lebo je viac možností. Môžeš to urobiť, že je to moja dcéra, budem ťa ochraňovať, si moje všetko. Alebo to môžeš urobiť z pohľadu otca vtipne, ako to ten otec berie,” priznal v rozhovore s Randym Coldom pre rádio Evropa 2.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu si však na jeho vyznanie budeme musieť ešte istý čas počkať. Dôvodom je fakt, že predtým, než Kali spíše svoje pocity na papier, chce dané momenty precítiť naplno v reálnom živote. „Ja si tak užívam ten daný moment, že sa mi nechce ešte o ňom písať, ale určite rodina a moja dcéra bude minimálne tak hlboké ako pesnička o mojej mame,” dodal na záver so spomienkou na jeho dnes už nebohú maminu, pre ktorú zložil v minulosti song s názvom Púšťam ťa.

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram/DezertKaliMusic, YouTube