Ak túžite po vyrovnaných, pekných a vyživených vlasoch, máme pre vás dobrú správu. Na trh dorazila novinka, ktorá z vašich neposlušných a krepovitých vlasov urobí ozajstnú korunu krásy. Nebudete pritom vôbec potrebovať žehličku!

V Brazílií majú kaderníčky úplne nový prístroj, ktorý klientkám na hlave vytvára krásne a rovné vlasy. Zároveň predlžuje účinok známeho brazílskeho keratínu, ktorý sa doteraz používal na dosiahnutie vyžehleného efektu. Prístroj však vyzerá trochu ako zo sci-fi filmov.

Ide totiž o laserovú technológiu ,,Photon Lizzie” s využitím bezpečných LED svetiel. Vlasy sa najprv ošetria keratínovou kúrou a následne sa pramienok po pramienku prikladá laserový prístroj s modrým svetielkom na výrazné predĺženie účinku. Rovné vlasy by tak mali vydržať dlhšie ako len s použitím samotného keratínu, vďaka čomu si táto novinka vyslúžila prívlastok ,,zázračná”. Prístroj predstavil brazílsky kaderník Douglas Lasmar, ktorý demonštroval jeho účinok na dvoch zákazníčkach. Napriek tomu, že je vraj úplne bezpečný, jeho využitie sa odporúča len v profesionálnych kaderníckych salónoch. A takto čarovne účinkuje…

 

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.