Pred pár dňami Slovenskom otriasla udalosť, aká v rámci našej hudobnej scény nemá obdoby. Svetoznáma mega hviezda Nicki Minaj sa totiž postarala o obrovské fiasko, keď nečakane zrušila svoj koncert, čím slovenských fanúšikov na celej čiare sklamala. Po vyjadreniach viacerých celebrít prichádza s originálnym príspevkom aj Martin Jakubec – jeho príbeh vás však totálne odrovná!

Nebol by to Jakubec, keby sa nezmienil o udalosti takého kalibru, akou spackaný koncert populárnej raperky bezpochyby je. Nicki Minaj totiž nechala Slovákov čakať celé 4 hodiny, po ktorých sa na pódiu objavila s oznámením, že kvôli údajným technickým problémom sa žiadne vystúpenie neuskutoční.

nicki minaj

Táto udalosť širokú verejnosť poriadne rozhodila, pričom mnohé celebrity hudobníčku vôbec nešetrili. Najviac nahnevaný bol, samozrejme, Majk Spirit, ktorý mal úspešnej speváčke robiť predskokana. O slovo sa ale v súvislosti s Nicki Minaj prihlásil i milovník starších hitov, ten pre celú kauzu ponúkol veľmi svojský príspevok.

„Koncert kráľovnej rapu Nicki Minaj sa po hodinách zrušil, no exkluzívne sa preložil do nových priestorov. Príďte čakať pred atómovú elektráreň Jaslovské Bohunice a zažite neopakovateľný zážitok. Predskokanom bude Božana, a ja predskokanom Majka Spirita, ktorý ide po nás. Nejako to doklepneme. Ľudia si zvyknú,“ napísal Jakubec k vlastnému kontroverznému výtvoru, na ktorom sa nachádza Nicki Minaj a Božanka v jednom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec

Kontroverzný výtvor Martina Jakubca si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Instagram/Martinjakubec_official, nickiminaj, Facebook/Martin Jakubec