Po tom, čo internet obletela erotická snímka s tvárou Andrey Verešovej a jej manžela Daniela Volopicha, nastal v médiách obrovský boom. Na Slovensku tak snáď neexistuje človek, ktorý by nevedel o Misskou vypísanej odmene 50 tisíc eur pre tvorcu škandalózneho péčka. Po pár dňoch však jej príspevky zmizli a prominentná rodinka odletela na exotickú dovolenku ďaleko od virtuálneho sveta, kde sa brunetke dostáva kritiky. 

Nanešťastie, Andrey Verešovej sa doteraz z kruhu celebrít nezastala žiadna známa tvár – to sa teraz konečne mení a svoje vyjadrenie na sociálnych sieťach zverejnila módna návrhárka Jana Pištejová.

,,Nikto si nezaslúži to, čím si nedávno prešla Andrea. Ľudská zloba je nesmierna. Závisť, škodoradosť… Rozmýšľam, či sa vôbec niekto Andrey verejne zastal a podporil ju a to ma zaráža. Nikdy neviete, či sa niečo podobné nabudúce nestane Vám. Pre mňa, Andy, si a vždy budeš ikona, zdroj inšpirácie a v neposlednom rade kamarátka, s ktorou to ťaháme skvelých 9 rokov, čo sa poznáme a rešpektujeme,“ uvádza na Instagrame Janka, ktorej sa Miss Slovensko 1999 rozhodla odpovedať.

andrea verešová

,,Moc si vážim tvoje slová, Jani, a tvoju podporu. Si skvelý človek a úžasná, empatická, inteligentná a veľkorysá žena so srdcom na pravom mieste. Vždy som si ťa veľmi vážila a obdivovala ťa nielen ako skvelú návrhárku, ale aj ako úžasnú a inšpiratívnu ženu. To, čo sa teraz deje, dnešná šialená doba a tento „hon na čarodejnice“ sa môže dotknúť kohokoľvek a nikto nevieme, kto bude ďalšou obeťou, reaguje na priateľkine slová Andrea, ktorá ďalej spomína aj postoj ostatných ľudí z fachu.

,,O to viac ma mrzí, ako sa chovajú niektorí ľudia a kolegyne z branže, ale človek práve v takýchto situáciách najlepšie pozná charakter a osobnosť tých druhých, že? Som rada, že som sa v tebe nesklamala. Práve naopak a moc si vážim naše priateľstvo a našu dlhoročnú spoluprácu. Si skutočná dáma – najlepšia návrhárka a úžasná kamarátka. Mám ťa moc rada. Ďakujem,“ dodáva od srdca Verešová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/pistejka | Foto: Instagram/pistejka/andreaveresovaofficial