Len pred pár dňami médiá obletel odkaz Zdeny Studenkovej ľuďom, ktorí sa rozhodli vakcínu proti vírusu Covid-19 neprijať. Uviedla, že rozdiel medzi zaočkovanými a nezaočkovaným je v úrovni myslenia. Svoje k tomu teraz povedal jej kolega a priateľ Maroš Kramár. 

Populárny slovenský herec vníma epidemiologickú situáciu veľmi skľučujúco. ,,Nedávno sme hrali divadlo vo Viedni, asi na nejaký čas naposledy. Túto situáciu vnímam zle, prichádzame o robotu, o život ako taký. Život je strašne krátky, treba ho žiť, treba si ho užívať,“ uviedol otvorene pre Plus Jeden Deň Maroš. Vášnivý cestovateľ vidí vykúpenie v očkovaní obyvateľstva.

,,No pokiaľ ľudia nepochopia očkovanie… ja keď som raz išiel do Mauretánie, dostal som asi tri injekcie, aby som tam vôbec mohol ísť. Jednoducho, je to tu, bohužiaľ, a vôbec nechápem ľudí, ktorí rozmýšľajú nad tým, či sa očkovať alebo neočkovať. Keby sme sa všetci očkovali, dávno by sme boli v nižších farbách,“ pokračuje známy hádač JOJ-kárskeho Inkognita, ktorý si taktiež myslí, že každý človek musí priložiť ruku k dielu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,My, čo všetko pre to urobíme, trocha trpíme za tých, ktorí stále váhajú. A tí, čo sa chodia biť do obchodov… tomu vôbec nerozumiem! Tam sa mi úplne rozum zastavuje. To akoby my sme teraz chytali nezaočkovaných a nasilu ich pichali. My ich nechávame, nech sa rozhodnú, tak nech nechávajú aj oni nás, aby sme sa rozhodli,“ vyjadril sa uznávaný umelec. Ten nad 3. dávkou vakcíny vôbec neváha.

kramar

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube – Televízia JOJ, Instagram/maroskramar/hanzadedek7padu