Finálová otázka Farmy 13 Koľko kilogramov bronzu bolo použitého na výrobu zvonu? rozdelila divákov na dva tábory. Kým jedni oslavovali s víťazom Miroslavom Debnárom, druhí zaryto tvrdia, že išlo o podvod a 75 000 eur si mala odniesť Eva Vajsová. Ako to spätne vidí 3. finalista Dávid Horák? 

Fanúšikovia statkárskej reality šou sa odvolávajú na 57. epizódu, kde Martin uviedol, že budú odlievať 40 kilogramov bronzu, čo ako odpoveď tipovala Eva. Mesut označil 35 kilogramov, vďaka čomu ho vyhlásili za absolútneho víťaza. A hoci hospodár už dôvod, prečo mal záhradník pravdu, ozrejmil, vo virtuálnom svete sa o správnosti polemizuje naďalej.

Komárčan v talkšou Kauzičky z Farmičky priznal, že si pri poslednej kvízovej otázke hlavu zamotal sám. ,,Ja som začal rozmýšľať, že mi Martin povedal, že 1 liter vody má 1 kilo, ale 1 liter medi má asi 9 kilo. Ale to nehralo žiadnu rolu,“ spomína tmavovlasý mladík, ktorý priznal, že sa na kontroverzné finále pýta aj jeho okolie.

,,Ľudia sa ma pýtali, či to má 40 alebo 35. Ja už som sám nevedel… Čo je skutočne pravda, to sám neviem,“ uviedol exfarmár, ktorý však jedným dychom dodal, že dôveruje Markíze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ale ja hovorím, že bude to tých 35, ako to produkcia povedala. Toto je proste správna odpoveď, tak to je a hotovo,“ uzavrel tému váhy zvonu Dávid. Celý rozhovor s ním si môžete pozrieť vo videu.

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Stanislav, TV Markíza, Instagram/farma.markiza