Justin Timberlake sa láskou k svojej manželke rozhodne netají. Pri príležitosti Jessiciných 35. narodenín jej zamilovaný spevák preukázal krásne romantické gesto.

Na základe roztomilej fotografie, ktorú uverejnil Justin Timberlake na sociálnej sieti, odhadujeme, že spolu s Jessicou Biel rozhodne patria k tým najšťastnejším párom na svete! Spevák na nej bozkáva krásnu manželku na líce a krásnymi slovami jej k 35. narodeninám vyznáva lásku. “Vieš ma rozosmiať. Robíš ma šťastným. Miluješ ma. Vďaka tebe som LEPŠÍM. Keď už o tom hovoríme, žiadna nie je LEPŠIA ako ty…”, píše Justin pod fotografiou. Ďalej pokračuje: “Opýtajte sa ma, kto je ten najšťastnejší človek na svete a ja vám poviem, že sa na neho práve pozeráte. Všetko najlepšie k narodeninám, láska moja – :).”

Justin a Jessica tvoria pár od roku 2007 a v októbri 2012 si pred oltárom povedali svoje “áno”. Celebritní manželia sú dôkazom toho, čo je vo svete šoubiznisu naozaj raritou, a to, že aj po toľkých rokoch sú stále šťastní a ich láska je nekonečná.

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.