Ten chlap je jednoducho dokonalý! Justin Timberlake, ktorý otváral 89. ročník odovzdávania najprestížnejších cien filmovej akadémie, sa stal hviezdou tohtoročných Oscarov. Kým sa celý večer niesol v politickom duchu, hudobník urobil z losangelskej sály jeden veľký tanečný parket, ktorý rozhýbal všetky boky v Hollywoode. 

Tak ako kedysi pritancoval v Hriešnom tanci Patrik Swayze cez celú sálu k Baby so skupinou tanečníkov, aby mohli urobiť legendárnu ,,zvedačku”, tak sa v úvode nedeľného večera objavil aj Justin Timberlake na odovdzávaní Oscarov. Fenomenálny hudobník a tanečník nenechal jednu nohu v kľude a z galavečera urobil jednu veľkú zábavnú párty. Jednoducho šou, ktorú musíte vidieť! :)

Najkrajšie róby z galavečera Oscar 2017 si možete pozrieť TU!

Najkrajšie róby z party Vanity Fair 2017 si môžete pozrieť TU!

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)