Ako sa zdá, niekdajší najobľúbenejší pár sveta sa dá opäť dohromady! Nečakajte však žiadnu búrlivú love story, ale poriadne nadupaný singel od princa a princeznej popovej hudobnej scény. Justin Timberlake totiž povedal veľké áno na spoluprácu s jeho niekdajšou láskou Britney Spears!

Britney Spears a Justin Timberlake boli kedysi pre teenegerky párom snov. Je to však už viac ako 10 rokov, čo sa ich cesty navždy rozišli, no fanúšikom v týchto dňoch svitá nádej na čiastočné obnovenie ich vzťahu. Obe spevácke hviezdy totiž majú záujem o vzájomnú spoluprácu na novej skladbe. Britney dostala prednedávnom pri interview otázku, s kým by chcela naspievať duet a jej odpoveď znela Justin Timberlake, ktorý pri rozhovore pre E!News s touto myšlienkou súhlasil! Fanúšikovia však s piesňou môžu rátať až v budúcnosti, spevák totiž chce, aby to bolo niečo úžasné, nielen nostalgická spomienka na pubertálny vzťah. My každopádne veríme, že nejde len o prázdne reči a tento pár sa dá opäť dokopy aspoň pred mikrofónom. :)

 

 

 

 

Justin Timberlake about a Britney collaboration this week #britneyisglory #britneyarmy #britneyspears #justintimberlake

A post shared by Britney Spears (@britneyfamily) on

Foto: Instagram, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)