Všetky fanynky Justina Biebera, do pozoru! Budete mať Vianoce skôr, ako ste si mysleli. A že kedy? Práve teraz! Oznamujeme vám totiž, že váš miláčik sa chystá do Prahy a predaj vstupeniek na jeho koncert sa začne už o pár dní!

Justin Bieber už dávno nie je len snom desaťročných dievčatiek. A hoci má po svete mnoho neprajníkov, nič to nemení na tom, že sa jeho meno stalo uznávaným pojmom medzi všetkými vekovými kategóriami a v neposlednom rade medzi najväčšími hudobnými esami. Čo je však najdôležitejšie, Justin Bieber zverejnil termíny svetového turné Purpose Tour a čuduj sa svete, medzi mestami, ktoré spevák plánuje navštíviť, sa vyskytla aj Praha.

justin2

Kanaďan vystúpi v O2 aréne v hlavnom meste Českej republiky 12. novembra 2016, čo je síce zatiaľ v dobe nedohľadnej, ale vstupenky na tento koncert si môžete zakúpiť už od 17. novembra 2015.

Praha sa ocitla na zozname 30 európskych miest, ktoré by mal Justin poctiť svojou šou, pričom začne v nemeckom Berlíne. Predpokladáme, že po vstupenkách sa len tak zapráši, keďže vo viac ako šesťdesiatich amerických a kanadských mestách boli koncerty tohto turné vypredané.

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.