O priateľkách, spoločníčkach, láskach aj frajerkách na jednu noc sa v súvislosti s týmto popovým spevákom popísalo už dosť. Aj keď má chlapec len 22 rokov, vystriedal toho toľko, čo niektorí nestihnú ani za tri životy. Ak práve teraz počujete svoju mladšiu dcéru či sestru kričať a úpenlivo plakať, nebojte sa. To si len Justin Bieber našiel frajerku, s ktorou je to viac ako oficiálne. 

Vyzerá to tak, že Lionel Richie (67) je ,,Belieber“ (fanúšik Justina Biebera). Zatiaľ čo všetci čakali na jeho prehnanú otcovskú reakciu, zdá sa, že vzťahu svojej 17-ročnej dcéry celkom fandí. ,,Lionel je spokojný s výberom partnera svojej mladšej dcéry. Nechce spôsobovať žiadne problémy. Kým je Sofia v bezpečí, neprekáža mu, že randí s kanadskou superstar,“ potvrdil pre Hollywood Life zdroj blízky spevákovi.

https://www.instagram.com/p/BI7fDiODjXK/

 

Na druhej strane, jej staršia sestra Nicole na ňu stále dohliada. Je veľmi ochranárska, ale verí jej zdravému úsudku. Aspoň tak to opísala pre americký portál E!Online. Justina a Sofiu pristihli papparazzi počas romantickej prechádzky a deň predtým si odchytili modelku, keď opúšťala jeho dom v spoďároch od Calvina Kleina (mimochodom, Justin je hlavnou tvárou tejto značky) a v teplákoch, ktoré patria spevákovi. Uvidíme či aj po týchto fotkách zostane Lionel taký pokojný. :)

Kto je Sofia Richie?

V prvom rade je to slávna dcéra slávneho otca. Je hlavnou tvárou Madonninej módnej značky ,,Material Girl“ a pohybuje sa medzi takými zvučnými menami, ako Kendall Jenner či Hailey Baldwin. Rada spieva a Justin nie je ani zďaleka jej prvou láskou. Začiatkom leta sa držala za ruky s futbalovým hráčom Samirom Nasrim a predtým mala menší románik s Jakeom Andrewsom.

https://www.instagram.com/p/BI9E0IEDrPd/

 

https://www.instagram.com/p/BI-OSTZDzyA/

 

https://www.instagram.com/p/BI8TUZrDIJf/

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BIoLpwJgcWd/

 

https://www.instagram.com/p/BInUFkVAoTw/

 

View this post on Instagram

Only @chromeheartsofficial

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Foto: Instagram