Justin Bieber, ktorý stihol za uplynulý týždeň zrušiť zvyšok svojho prebiehajúceho celosvetové turné Purpose a taktiež zraziť autom paparazziho Maurice Lamonta, sa rozhodol dať si prestávku od tvorenia hudby!

Spevák a idol mnohých dievčat Justin Bieber sa v priebehu posledných dní rozhodol, že si dá tvorivú pauzu, čím nešokoval len celý hudobný svet, ale najmä svojich fanúšikov. Tých však zároveň ubezpečil, že sa k hudbe zaručene vráti, avšak momentálne potrebuje od svetiel reflektorov oddych. Zdroje zo spevákovho okolia však prezradili, že pauza by mohla trvať aj dva roky. 23-ročný Bieber sám uviedol, že momentálne plánuje „zasvätiť svoj život Kristovi“ a taktiež sa chce navrátiť k svojej viere.

V kuloároch sa však momentálne povráva aj o tom, že Justin Bieber prepadol vyznávaniu novej evanjelickej viery ,,Hilsong Church”. Aj keď ide zrejme len o konšpirácie, jednou z teórii je, že sladký blondiak zrušil svoje turné práve na podnet tejto náboženskej organizácie. V čase, kedy chodil so speváčkou a najobľúbenejšou hviezdou Instagramu Selenou Gomez, bohoslužieb sa zúčastňoval aj s ňou. Okrem iných sa k tejto viere hlásia aj Kourtney Kardashian či Kendall Jenner.

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin Bieber

Zdroj: mirror.co.uk, thesun.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Barbados
Fascinuje ma rôznorodosť sveta, nekonečné možnosti, ktoré nám ponúka. Milujem alternatívu, kultúru a umenie, objavovanie nových miest a chutí, cestovanie a štýl, ktorý dokáže inšpirovať.