Európska časť jeho turné “Purpose” sa skončila a spevák má medzi sviatkami aspoň trocha voľného času. Vianoce trávil s rodinou a svojich malých súrodencov vzal na krásnu dovolenku na slnečný ostrov Barbados. 

Dobre, dobre. Nechcem, aby ste ma ukameňovali ani na mňa ukazovali prstom s dlhými gélovými nechtami. Chcem vám len ozrejmiť fakt, že Bieber už dávno nie je ten malý vlasatý chlapec. Vyrástol z neho celkom kus a musíte uznať, že pokochať sa na mladom mäsku, nezaškodí ani jednej z nás.

Justin si medzi sviatkami zbalil svoje ružové plavky, okuliare po dedovi a vzal celú famíliu na výlet k moru. Okrem toho, že sa s malým Jaxonom vyšantil na vodnom skútri, naučil aj svoje mladšie sestry pár základných polôh pre cvičenie jógy.

Je zrejmé, že spevák púta pozornosť všade kde sa objaví, ani tentokrát tomu nebolo inak. Malý zhluk fanúšikov však milo privítal a dievčatá s ich matkami vyobjímal. Tie zas môžu plakať do vankúša alebo si s nádejou robiť tehotenské testy – ČO AK? Veď ich práve objal polonahý Justin Bieber. :)

Spevák je v najlepšej forme. Nielen že pravidelne beháva, je aj vášnivým fanúšikom hokeja a všetka táto aktivita sa pekne odrazila aj na jeho postave. S najnovším tetovaním “Son Of God” teda v preklade, “Syn Boží” len potvrdzuje fakt, že je silno veriaci a za svoje náboženstvo sa nehanbí. Teraz sa už nerušene pokochajte fotkami mladého zajaca, ktorý je mimochodom nominovaný na niekoľko cien Grammy.

Justin a jeho mladší brat Jaxon

Justin s fanúšikmi, ktorých stretol na pláži

A nakoniec sa usadil na luxusnej jachte

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)