Od momentu, čo sa na internete objavili nové fotografie Seleny Gomez, ktorá bozkáva a objíma hudobníka The Weeknda, paparazzi nedajú jej expriateľovi Justinovi Bieberovi pokoj. Najprv mala so vzťahom problém bývala priateľka The Weeknda Bella Hadid a teraz prišiel rad na mladého speváka. 

Fotografie, na ktorých sú v objatí Selena Gomez s The Weekndom, priniesli zo strany amerických novinárov mnohé otázky na všetkých zainteresovaných. Tí nedali pokoj hlavne bývalým partnerom nového páru, Belle Hadid a Justinovi Bieberovi. Keďže mnohí fanúšikovia stále veria, že rozprávkový pár ,,Jelena” sa dá opäť dokopy, na mušku si vzali špeciálne miláčika Ameriky, Justina, ktorý je známy tým, že má na krásnu speváčku stále slabosť. Všetci boli preto zvedaví na jeho reakciu na jej nového priateľa.

Bývala priateľka The Weeknda na svoj názor nenechala dlho čakať, pretože cítila zradu z oboch strán. Justin sa však k vzťahu hudobníkov príliš nevyjadroval, no keď sa ho novinári z TMZ spýtali, či počúva skladby nového priateľa jeho bývalej, vyjadril takto: „Nie. Nemôžem to počúvať. Je to sra*ka!” Justin pritom s hudobníkom nemal zlé vzťahy, chlapci dokonca pózovali no spoločnej fotografii.

TMZ už priniesli správu aj o tom, ako Justin hovorí o svojej bývalke, že svojho nového priateľa len využíva. Čo myslíte, žiarli alebo len chce upútať pozornosť?

 

Foto: Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška H
Študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a čítanie dobrých kníh, najväčšou vášňou však zostáva varenie a pečenie dobrôt. Verí, že sa dá vždy nájsť dôvod na úsmev. A so svojimi článkami sa vo vás pokúsi prejaviť emócie, poradiť, inšpirovať, pretože každá žena potrebuje občas chvíľku len pre seba. (: