Justin Bieber už dávno nemúti vody iba na hudobnej scéne. Čo to má povedať aj do módy, v rámci ktorej predstavil niekoľko vlastných kolekcií oblečenia. Vo svojom kariérnom portfóliu má tiež spoluprácu so značkou obuvi, rozdeľujúcej ľudí na dva tábory. Kým jedni ju milujú, iní sa na ňu nemôžu ani pozerať – do druhej skupiny patrí zrejme i slávna speváčka Victoria Beckham.

Pred viac ako mesiacom bol na trh uvedený výsledok druhej spolupráce Justina s úspešnou značkou Crocs. Ide o špeciálny dizajnérsky kúsok vychýrených “šľapiek”, avšak tentokrát s ponožkami. Kanadská hviezda svoj produkt opísala prívlastkami – pohodlný, módny a najmä zábavný.

Jeden pár levanduľových crocsov poslal miláčik žien aj svojej speváckej kolegyni Victorii Beckham, ktorá už roky patrí k elite módneho priemyslu. Žiaľ, darček sa u nej s úspechom nestretol, ba čo viac – na Instagrame ho členka skupiny Spice Girls poriadne zhodila.

Najprv sa manželka Davida Beckhama fanúšikov opýtala, či si myslia, že uletenú obuv bude nosiť – 43 percent uviedlo áno. Následne sa priznala, že nič také v jej prípade nehrozí. „Myslím si, že by som radšej zomrela… Ale aj tak vďaka, Justin Bieber,“ s vtipom sa vyjadrila Victoria, čím talentovaného hudobníka zrejme nepotešila. Jeho útechou však môže byť fakt, že sa topánky v hodnote 70 dolárov za pár dní kompletne vypredali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jusitn bieber crocsy

Zdroj/ Foto: Instagram/justinbieber, victoriabeckham, Twitter