Nech si hovorí kto chce, čo chce, vo svete snáď neexistuje žiaden muž, ktorého by milovalo viac žien než Justina Biebera. Plavovlasý spevák si získal srdcia teenageriek už pred rokmi a či sa vám to bude páčiť alebo nie, v poslednom období tvorí aj naozaj kvalitnú hudbu.

Tiež máte pocit, že sme sa pomiatli? My by sme si to ešte prednedávnom mysleli tiež, no ako sa zdá, Justin nám trochu zmužnel a rokmi je jeho hudba viac ako počúvateľná. Chlapík, ktorého už nebavia blesky fotoaparátov a túži len po tom, aby si mohol ísť nakúpiť do supermarketu ako bežný človek, tentokrát spojil sily s Davidom Guettom a vytvorili letný hit, ktorý bude nepochybne znieť po celé leto z každého kúta. A nám sa fakt páči! :)

Nový singel Justina Biebera a Davida Guettu si môžete vypočuť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, WallpapersBrowse

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)