30. 9. 2019 – tento dátum sa pre Justina Biebera a jeho lásku Hailey už navždy stane pamätným. Uplynulý pondelok si totiž dvojica po druhýkrát povedala svoje áno. A hoci sa podľa prvotných záberov zdalo, že outfity poňali celebrity skôr v ležérnejšom párty duchu, opak je pravdou. Takto vyzerali holúbkovia počas dňa D!

Krátko po tom, čo Bieberovci spečatili svoju lásku pred Bohom, sa na internete objavili prvé paparazzi zábery, na ktorých Justin pôsobil ako v rovnošate čašníka a Hailey, akoby mala v pláne ísť v mini šatách, siahajúcich tesne pod rozkrok, na divoký žúr. Ako sa však ukázalo, išlo zrejme len o outfity, do ktorých sa párik obliekol až po oficiálnej ceremónii.

Týždeň po svadbe sa obaja manželia pred fanúšikmi pochválili novými snímkami, na ktorých máme konečne možnosť vidieť, ako vlastne dvojica počas životnej udalosti vyzerala. A veruže poriadne luxusne!

Hailey vo svadobný deň nič nepodcenila a zverila sa do rúk tých najväčších profíkov – nádherné biele šaty s dlhánskou vlečkou, ktorú zdobil jedinečný nápis “kým nás smrť nerozdelí”, jej navrhol Virgil Abloh, umelecký riaditeľ pánskej kolekcie v módnom dome Louis Vuitton. „Ďakujem, že si z mojej predstavy urobil skutočnosť a vytvoril si mi šaty snov. Ty a tvoj tím ste neskutoční. Budem vám navždy vďačná, že som si mohla obliecť tento nádherný výtvor,” napísala k záberom nadšená pani Bieberová, pričom treba uznať, že vyzerala skutočne prekrásne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/justinbieber, haileybieber, Twitter