Obľúbený zabávač a stand-up komik Juraj ,,Šoko” Tabáček patrí medzi slovenskú humoristickú špičku. Zmysel pre humor mu rozhodne nechýba a jeho vystúpenia sú skvelým odreagovaním sa pre mnohých ľudí. Každý však nejako začínal a ani Šokova cesta ku sláve nebola jednoduchá. 

Juraj len nedávno priznal, že svoje prvé vystúpenie nezvládol zrovna najlepšie. Po chvíli pôsobenia pred publikom dostal veľký strach a ušiel z pódia. “Vyliezol som tam a poznáš ten pocit, ktorý býva vo filmoch. Dostaneš sa do močiara a čím rýchlejšie robíš pohyby, tým viac v tom močiari klesáš. To som robil aj ja. Snažil som sa z toho nejako dostať. Používal som všetky uhýbacie manévre, až som sa zbadal, že už nie som na javisku,” vraví zabávač. My sme určite rady, že Šoka to od stand-upu neodradilo a rozhodol sa pokračovať aj naďalej. Veď koho videá by sme si púšťali na zlepšenie nálady? :D

Video: Joj.sk | Foto: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.