Juraj Loj patrí medzi známych a naozaj príťažlivých slovenských hercov. Okrem toho, že je príkladným otcom troch detí sa ale dokáže venovať aj inému umeniu ako hereckému. Je možné, že jeho tvár z obrazoviek zmizne?

Juraj Loj sa v televízii preslávil najmä účinkovaním v Búrlivom víne. Dnes ho už ale poznáme napríklad aj ako pomotaného boxera Loha z Nového života. O tom, že je tento fešák naozaj talentovaný, svedčia i jeho nominácie v ankete OTO za herecký TV objav roka a i za herca. No jeho umelecké cítenie je širšie, ako sme doteraz mohli tušiť.

Juraj Loj v Novom živote

Okrem toho, že Juraj počas karantény zasadol znova do školskej lavice, aby predčítaval deťom diktáty, a tak sa jeho slovami mohli „učiť a zdokonaľovať doma“, vrátil sa aj k svojmu hobby. Herecká hviezda dokonca nepopiera, žeby ho to mohlo baviť viac, ako účinkovanie v divadelných hrách či seriáloch.

Juraj Loj v školskej lavici

„Tak a opäť som s tým začal… nevyliečiteľná túžba byť maliarom a nie hercom sa opäť vo mne ozvala,“ Loj sa priznal fanúšikom na Instagrame. Je jasné, že hviezda Búrlivého vína namaľovala synčeka viac ako krásne. Určite to však nie je len vďaka veľkej láske, ktorú k nemu cíti, ale aj práve svojmu veľkému talentu.

Zdroj/Foto: Instagram/jurajloj, Instagram/tvjoj