Juraj Loj (33), jeden z hlavných hrdinov seriálu Búrlivé víno, je otecko ako sa patrí. Spolu s manželkou Zuzanou Kanócz vychovávajú 2 ratolesti – 3 ročného Lukasa a 10-mesačnú Izabellku. Z televíznej obrazovky ho poznáme ako nenapraviteľného romantika, zato v súkromí domova je zásadovým a prísnym oteckom.

Vo výchove detí má Juraj jasno. V dome Lojovcov platia jednoznačné a prísne pravidlá. Nenájdete tu žiadane mobily či tablety, ktoré by ovládali detské prstíky. ,,U nás sa pozerá telka len večer, aj to sme Lucasovi dovolili len prednedávnom. Pozrieť rozprávočku a spať,“ zdôrazňuje Juraj.

Starostlivý tatko ďalej dodáva: ,,Čítame si knižky, hráme na klavíri, hráme sa na požiarnikov, kreslíme alebo maľujeme.“ Kreativite sa žiadne medze nekladú. To potvrdzuje aj nedávna rodinná vychádzka, z ktorej si Lojovci priniesli domov peknú hŕbu gaštanov. Z nich potom, ako Juraj dodáva, vyrábali spoločne rozličné zvieratká.

Fotografia, na ktorej hrdý tatko kočíkuje svoju Izabelku, vznikla v Medickej záhrade v Bratislave, ktorá je zároveň miestom častých potuliek sympatickej mladej rodinky.

lj-kocikujejl-zk

Zdroj: Pluska| Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.