Ceny nehnuteľností v hlavnom meste rastú závratnou rýchlosťou a siahajú do astronomických výšok. Dopyt po nových bývaniach je ale napriek tomu stále väčší a väčší. Ako je to možné? Túto otázku si kladie aj známy herec Juraj Bača.

Herci to po príchode pandémie, kedy sa zastavil svet, nemajú ľahké. Juraj Bača sa však aktuálne našťastie na nedostatok práce nesťažuje. Peniažky sa snaží zarobiť, kde sa dá, aby sa mohol čo najviac priblížiť k svojmu snu – kúpiť si vlastnú nehnuteľnosť. Ako ale prezradil Novému Času, zatiaľ je to nereálne.

,,Pred koronou som chcel kupovať nehnuteľnosť, po tom po korone som bol vďačný, že ako dobre, že som nevzal hypotéku, lebo ktovie, či by bolo z čoho splácať. No a teraz, keď som došiel na to isté miesto, tak stojí o 100-tisíc eur viac,“ smutne uviedla hviezda seriálu Nemocnica a moderátor šou RTVS Pečie celé Slovensko, ktorý žije v rodičovskom dome.

juraj baca

Mnohí si možno myslia, že ľudia, ktorí sú na obraze, sa topia v peniazoch a kúpa bytu je pre nich hračka. Umelec z Galanty je však na tom rovnako ako tisíce ďalších Slovákov hľadajúcich spôsoob, ako sa dopracovať k financiám hodných hypotéky. ,,Musí mi to niekto vysvetliť, ako to robia iní ľudia, lebo naozaj nemyslím si, že robím málo… len neviem, neviem, naozaj neviem… netuším. Keď niekto viete, ako sa dá zarobiť na taký byt, tak povedzte, lebo ja neviem,“ posťažoval sa 34-ročný sympaťák, ktorý si myslí, že pre mladých ľudí je dnes mimoriadne ťažké postaviť sa na vlastné nohy.

,,Z môjho okolia alebo z prostredia, kde sa ja pohybujem, nepoznám jedného človeka, ktorý by zarábal také peniaze, aby si vedel kúpiť momentálne byt alebo zobrať hypotéku,“ pokračoval Juraj. Ako sa vyjadril, v tomto prípade sa nedá ani uskromniť, keďže i tie najlacnejšie nehnuteľnosti sa predávajú za poriadne mastné sumy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/jurajbaca, nemocnica_tvjoj