Minulý týždeň odvysielala televízia Markíza naozaj silnú časť Extrémnych premien, pri ktorej si poplakalo množstvo divákov. Pri bojovníčke Julke sa niekoľkokrát slzy nepodarilo udržať ani trénerovi Marošovi Molnárovi, pričom podobné emócie lomcovali aj moderátorkou Lenkou Šóošovou, a to v stredajšom živom vysielaní Telerána.

Juliana Kužmová sa môže pýšiť obrovským úspechom – v šou Extrémne premeny sa jej za pomoci trénera Maroša Molnára podarilo schudnúť neuveriteľných 65 kíl. Z obéznej sivej myšky sa tak za rok stala príťažlivá žena, sršiaca obrovským optimizmom a chuťou do života.

Aktuálne má už Julka za sebou aj plastickú operáciu, po ktorej vraj nastali menšie komplikácie, brzdiace mamičku v ďalšom chudnutí. Úsmev na tvári však nestráca a snaží sa bojovať a ďalej na sebe makať. O tom, čo má cieľavedomá čiernovláska nové, sa mohli v stredu ráno dozvedieť diváci markizáckeho Telerána, kde Julka zavítala ako hosť.

Súčasťou rozhovoru s účastníčkou obľúbenej šou bola aj krátka dokrútka, mapujúca jej radikálnu fyzickú a psychickú premenu. Pri pohľade naňu moderátorku Lenku Šóošovú zaliali slzy. ,,Julka… prepáčte…,” vzlykala Lenka, hľadajúc tie správne slová na to, aby mohla nadviazať na rozhovor, ktorý si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial