Formácia TATU určite nie je neznámym pojmom ani pre súčasných tínedžerov. Kontroverzné ruské lesbičky sa do hudobných análov zapísali hrubým písmom, i keď ich hviezda žiarila pomerne krátko. Dnes sú už z dievčat dospelé maminy, pričom čiernovlásku Juliu by ste s najväčšou pravdepodobnosťou vôbec nespoznali.

Dve nespútané tínedžerky v školských uniformách, ktoré si bez problémov na verejnosti vymieňali vášnivé bozky. Takto na prelome milénia ľudia poznali ruské spevácke duo Tatu, majúce v talóne skladby a videoklipy okorenené o poriadnu dávku erotiky. Hity Ya Soshla S Uma či Nas Ne Dagoniat v danom období ovládli všetky rebríčky, pričom po čase sa im podarilo preraziť aj za veľkou mlákou.

Hrať sa na lesbičky ale dievčatá po čase baviť prestalo, a tak začiatkom roku 2004 vyšli s pravdou von – ako 19-ročné priznali, že už to vôbec nie je zábavné a celého divadla založeného na ich mileneckom vzťahu majú dosť.

Výraznejším článkom dua Tatu bola určite čiernovlasá Julia Volkova, ktorá tento rok oslávila 34. narodeniny. Dnes je speváčka maminou dvoch detí a môže sa pochváliť viacerými viditeľnými zákrokmi – vďaka nim pripomína skôr vyumelkovanú Barbie než prirodzenú krásku, akou bola v dobe svojej najväčšej slávy. Avšak to, že je príťažlivá kočka jej uprieť rozhodne nemožno!

Julia Volkova dnes

Foto: Facebook/MID-OPEN, t.a.T.u, Instagram/official_juliavolkova