Televízna stálica Erika Judínyová sa v stredu 20. mája krátko pred poludním stala novopečenou maminou, keď si do náručia konečne vzala vytúženú dcérku Ellu. Jej manžel Štefan Skrúcaný krátko po príchode novorodeniatka prezradil, že dievčatko rodičov prekvapilo, keďže termín bol stanovený až o týždeň neskôr. 49-ročná moderátorka si tak naplánovala aktívny deň, netušiac, že pár hodín nato pocíti pravé kontrakcie.

Manželia Števo Skrúcaný a Erika Judínyová si v týchto chvíľach užívajú vzácne okamihy, tešiac sa z dlho očakávaného prírastku do rodiny. Ani vyšší vek tak zaľúbencov neodradil od toho, aby si napriek neprajným komentárom okolia vybudovali vlastné šťastie v trojčlennej zostave.

judinyova skrucany

Pôrod hviezdy relácie Smotánka však za prirodzených okolností neprebiehal. Nielenže boli lekári nútení vybrať bábätko pomocou cisárskeho rezu, dievčatko sa zároveň vypýtalo na svet takmer o týždeň skôr. Ešte v stredu krátko pred najdôležitejším životným okamihom sa teda Erika dostavila ku celebritnému kaderníkovi a vizážistovi Patrikovi Suši Veselému, kde si dopriala luxusnú starostlivosť o vlasy i pokožku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plavovláska si to zo salóna namierila rovno na kávičku s niekdajšou markizáckou kolegyňou Oľgou Dúbravskou, pričom možno práve tam sa začali prejavovať prvé náznaky toho, že bude nutné utekať do pôrodnice. Hoci nebola známa tehuľka na nastávajúce dianie v ten deň absolútne vôbec pripravená, napokon všetko zvládla na jednotku a porodila zdravú princeznú!

Zábery Eriky Judínyovej tesne pred pôrodom nájdete TU

erika judinyova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/tvjoj