Radostné očakávanie bábätka sa nemusí zákonite týkať len mladších ročníkov. V poslednom období sme svedkami pribúdajúceho počtu prípadov, kedy sa na príchod potomka pripravujú ženy na prahu 40-tky, ba dokonca 50-tky. Skvelým príkladom sa v rámci slovenského šoubiznisu stala moderátorka Erika Judínyová, tá poskytla televízii Markíza vôbec prvý otvorený rozhovor na toľko prepieranú tému.

Po ohlásení tehotenstva významnej europoslankyne Moniky Beňovej, očakávajúcej príchod dcérky v 52 rokoch, sa roztrhlo vrece s odozvami rôzneho druhu. Svetlo do “problematiky” sa snaží vniesť i spomínaná hviezda relácie Smotánka, nakoľko si podobnou skúsenosťou osobne prešla.

erika judínyová tehotna

Erika priviedla na svet vo veku 49 rokoch úplne zdravé dievčatko, pričom ešte do posledného možného momentu stále pracovala. Moderátori Telerána ju preto z čírej zvedavosti vyspovedali s cieľom zistiť, ako celé deväť mesačné obdobie vlastne prebiehalo.

Priebeh, aký by si priala každá rodička

,,Samozrejme, vzhľadom na vek som bola vo väčšej pohotovosti, ale to tehotenstvo bolo veľmi pohodové a bezproblémové. Za celých deväť mesiacov mi nebolo ani raz zle. Všetky výsledky boli v poriadku a mala som absolútne bezproblémové tehotenstvo,” spomína čerstvá mamina, ktorej slová môžu mnohé ženy poriadne zaskočiť, keďže gravidita bez akýchkoľvek náznakov nevoľnosti veru bežným javom nie je.

Dôkazom skvelého pocitu počas požehnaného stavu je tiež fakt, že sa moderátorka ocitala pred kamerou takmer počas celého čarovného očakávania. ,,Normálne naplno som pracovala a aj vďaka tomu, že mi Ella nerobila žiadne problémy, som nemusela tú prácu žiadnym spôsobom obmedzovať,” opisuje manželka Števa Skrúcaného, ktorý sa po rokoch znovu venuje starostlivosti o bábätko. Judínyová fanúšikov ubezpečuje v tom, že všetko prebieha po pôrode v absolútnom poriadku a rodinka si spoločné chvíle naplno vychutnáva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza/Teleráno | Foto: Instagram/Smotanka_official, Tvjoj, Markiza.sk