V sobotňajšom vydaní markízackej relácie Smotánka sa jej moderátorka Erika Judínyová (46) objavila v šatách, ktoré na vylepšenom tele krehkej krásky rafinovane “zakrývali len do najpodstatnejšie”. Krásna toaleta od návrhárky Jany Pištejovej mala však preméru už oveľa skôr, ako ju pred zrakmi nadšencov Smotánky provokatívne predviedla Erika.

Milióny divákov upierali svoj zrak na postavu krásnej Andrei Verešovej, ktorá spomínanú vyzývavú garderóbu predviedla pred niekoľkými mesiacmi, počas filmového festivalu v Karlových Varoch. Andrea v nich, ako obvykle, zožala veľký úspech. Rovnako si veľkú pochvalu odniesla i samotná návrhárka Janka Pištejová.

Opačnej reakcie sa však dočkala manželka Štefana Skrúcaného, Erika, ktorá si vyslúžila zo strany divákov dávku ostrej kritiky. “Vychrtlá, stará koza”, “silikónová obluda”, takýmito a ďalšími hanlivými prívlastkami nazvali známu moderátorku sledovatelia na Facebooku. Drvivá väčšina vyjadrila názor, že ostrieľaná kráska už nemá na obrazovkách čo hľadať a jej miesto by mala zaujať mladšia kolegyňa. Zastávate i vy názor väčšiny alebo si myslíte, že Erika by ako moderátorka Smotánky mala v televízii zotrvať?

Video z relácie Smotánka si môžete pozrieť >>>TU<<<

Erika sa objaví v 20 tej sekunde, Andrea v príspevku z Karlových Varov v 8-mej minúte.

Zdroj: Instagram | Foto: Facebook | Video: TV Markíza

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk