V stredu 20. mája sa hneď dvom celebritným dámam zo slovenského šoubiznisu podarilo narobiť parádny rozruch. Prvorodeného potomka sa dočkala nielen tanečníčka Ivanka Gáborík, ale tiež moderátorka Erika Judínyová, ktorá si krátko pred 50-tkou konečne vzala do náručia vytúžené vlastné bábätko. Čerstvá mamina poskytla vyjadrenie až štyri dni po pôrode, pričom jej vety hovoria jasnou rečou.

Dlhoročná ikona markizáckej relácie Smotánka, ktorá svojím tehotenstvom v pokročilom veku verejnosť poriadne prekvapila, porodila zdravú dcérku Ellu. Tá napriek trošku predčasnému príchodu na svet vážila takmer tri kilogramy.

Erika judinyova brusko

Keďže blondínka musela absolvovať cisársky rez, zo vzácneho zážitku sa bude zrejme zotavovať o niečo dlhšie, no úprimná radosť z dcérky jej za všetky tie “boliestky” určite stojí.

Moderátorka poskytla prvé vyjadrenie pre televíziu Markíza, kedy vyzdvihla najmä vysokú profesionalitu personálu pôrodníckeho oddelenia vo vychytenej bratislavskej nemocnici.„Sme šťastní, že všetko dobre dopadlo, a to hlavne vďaka skvelému profesionálnemu a zároveň ľudskému prístupu lekárov a sestričiek na bratislavských Kramároch. Už sa tešíme domov,” Erika dala jasne najavo, že za hladký priebeh narodenia prvého dieťatka vďačí hlavne zdravotníkom a po najkrajšej životnej skúsenosti sa príchodu do hniezdočka lásky s malým uzlíkom šťastia nevie dočkať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Erika Judínyová

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial