49-ročná moderátorka sa konečne dočkala! V stredu 20. mája priviedla na svet svoje prvé dieťatko, ktorým manžela Štefana Skrúcaného očastovala titulom štvornásobného otca. V prípade hviezdy relácie Smotánky ale okolnosti neumožnili spontánny a prirodzený priebeh najkrajšej životnej udalosti.

Moderátorská dvojica Erika Judínyová a Števo Skrúcaný sa na sklonku roka postarali o hotovú senzáciu, keď priznali radostné očakávanie prvého spoločného potomka. Hoci pre atraktívnu markizáčku znamenalo toto tehotenstvo absolútnu premiéru, známy zabávač má s výchovou ratolestí bohaté skúsenosti.

Dlho očakávané dievčatko sa vypýtalo na svet v stredu 40 minút pred pravým poludním, narodilo sa s mierami 2840 gramov a 49 centimetrov. Rodičia pomenovali zdravé novorodeniatko krásnym menom Ella, pričom jeho príchod bol sprevádzaný chirurgickým zákrokom.

Podľa informácií Nového času, získaných z prostredia nemocnice, musela blondínka podstúpiť cisársky rez – zatiaľ nie je známe, či za sekciou stáli nečakané zdravotné komplikácie alebo vyšší vek matky. Prvorodička sa tak bude z významného dňa zotavovať o niečo dlhšie. Najdôležitejšie ale v tejto chvíli je to, že sú obidve dievčatá zdravé a v poriadku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Erika Judínyová smotánka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/smotanka_official, tvjoj