V posledných rokoch nie je ničím výnimočným, že sa do rodičovských povinností púšťajú osoby vo vyššom veku. Kým kedysi boli pôrodnice bežne zaplnené násťročnými dievčatami, dnes sa medzi prvorodičky neraz “prepašujú” ženy na prahu štyridsiatky či dokonca päťdesiatky. Svoje o tom vie aj budúci štvornásobný otec Štefan Skrúcaný, ktorému 49-ročná manželka Erika čoskoro porodí prvého spoločného potomka. A čo na to populárny moderátor?

Tváre jojkárskej relácie Všetko čo mám rád majú pred sebou naplnenie tých najvzácnejších úloh, keďže partnerky obidvoch moderátorov Ondreja Kandráča a Štefana Skrúcaného nosia v rovnakom čase pod srdcom bábätká.

Všetko čo mam rad

V prípade ostrieľaného zabávača sa však jedná o skutočne raritný krok, keďže čoskoro mu na narodeninovej torte pribudne pomyselný šiesty krížik. Humorista si však z týchto faktorov ťažkú hlavu nerobí a na správu o blondínkinom tehotenstve reagoval s dôvtipom sebe vlastným.

,,Som rád, že sa mi podarilo vekovo prekonať Mirka Nogu a termínom Ondra Kandráča. Je to pre nás pozitívny šok a sme šťastní,“ Skrúcaný veselo apeloval na fakt, že i jeho niekdajší parťák Miroslav Noga sa do prebaľovania plienok novorodeniatku pustil niekoľko rokov po päťdesiatke. Bez ohľadu na reakcie okolia si hviezda markizáckej Smotánky prvé radostné očakávanie naplno užíva a jej drahá polovička sa napriek prvotnému prekvapeniu teší spolu s ňou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vsetko co mam rad JOJ

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvjoj