20. mája tomu boli 2 roky, čo sa moderátorka Erika Judínyová stala čerstvou mamičkou vytúženého dieťatka. Známa markizáčka priviedla Ellu na svet v 49-tich deviatich rokoch, zatiaľ čo otecko rozkošnej dcérky Štefan Skrúcaný mal v tej dobe okrúhlych 60. Ako vidí populárna dvojica rodičovstvo vo vyššom veku s odstupom času? 

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa prominentní manželia snažili o bábätko dlhú dobu. Tehotenstvo tváre zákulisnej šou Smotánka prišlo už vo chvíli, kedy prestali dúfať. Avšak nakoniec sa na Eriku a Štefana usmialo šťastie. Žiaľ, veľkú radosť s nimi nezdieľal každý a mnoho ľudí dvojicu kritizuje za to, že sa rozhodli pre dieťatko vo veku, kedy sa iní zamýšľajú nad dôchodkom. 

erika judinyova

,,Vôbec to neriešime, diskusie nečítame a ak si to niekto myslí, tak nech radšej rieši sám seba. Sme šťastní, že máme zdravé, krásne dieťa,“ reaguje na neprajníkov vo virtuálnom svete v rozhovore pre Nový čas pôvabná mamička.

,,Staranie sa do druhých je taká typická slovenská vlastnosť a ja chcem s láskou všetkých poprosiť, nech si každý skontroluje svoje prostredie, v ktorom žije, ako žije a až potom nech sa stará do druhých. Hľadanie silou mocou negatívnych vecí na tom druhom je niečo, čoho, ak by sme sa ako Slováci zbavili, tak by sme boli oveľa ďalej,“ dodal k slovám svojej manželky nadaný herec.

Judínyová a Skrúcaný sa namiesto zaoberania rôznymi kritickými názormi anonymov rozhodli hľadať spôsoby. Obaja sa venujú práci a zároveň trávia s malou Ellou čo najviac času.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vzájomne si pomáhame. Stále dojčím, ale zároveň som v plnom pracovnom nasadení. Našťastie mám vytvorené podmienky tak, aby som maximum mohla robiť z domu. Máme pani Martu, ktorá nám cez pracovné dni pomáha. A som veľmi vďačná aj svojej mamine, ktorá, ak je to potrebné, vždy príde a s Ellou pomôže,“ prezradila ostrieľaná moderátorka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/erikajudinyova, TV Markíza