Ako každý rok, spoločne s letom ruka v ruke prichádzajú aj nadupané prázdninové hity, ktoré nás sprevádzajú teplými dovolenkovými dňami. Veď poriadnu zábavu vo voľnom čase si bez tanečných piesní ani nedokážeme predstaviť. Na dobrú náladu v týchto horúcich dňoch príjemne nastaví i nový love song z česko-slovenskej dielne!

Celeste Buckingham je súčasťou našej hudobnej scény od roku 2011, kedy sa ju mama odhodlala prihlásiť do speváckej súťaže SuperStar. Úspešnú kariéru mladej umelkyne, ktorá najnovšie prijala spoluprácu interpreta od našich západných bratov, tak pozorujeme už dlhých deväť rokov.

AMCO je mladý sympatický muž pochádzajúci z Českej republiky. Do hlbšieho povedomia verejnosti sa dostal v prvej polovici tohto roka, keď vypálil jeho hit V hlavě mám brouky. Nová tvár tunajšieho popu sa netají tým, že duetom s kráskou americko-švajčiarskeho pôvodu si splnil svoj sen. Spoločný love song Cel a fešného mladíka Jsem do tebe sa dočkal aj videollipu, ktorý dvojica odprezentovala naozaj skvelým a sviežím letným spôsobom!

,,Tak už je to konečne tu! Ďakujem AMCO za to, že si ma oslovil už pred rokom do príjemnej, veselej a pozitívnej pesničky,” napísala o featuringu slovenská speváčka. ,,Môj sen sa stal realitov,” svoje nadšenie zo skladby vyjadril tmavovlasý sympaťák, ktorému v poslednej dobe naozaj ide karta. Zdá sa teda, že naša hudobná scéna má nového skvelého hitmakera!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: YouTube, Instagam/real_amco/celbuckingham