Aj tretia séria šou Svadba na prvý pohľad sa u divákov tešila veľkému úspechu. Okrem iných v nej o lásku bojoval sympatický poľnohospodár Jožko. Šťastena sa však naňho usmiala až po skončení programu!

Odborníci v oblasti vzťahov spojili Jozefa s účtovníčkou Jankou. A hoci pracovitý mladík túžil s televíznou manželkou ostať aj po poslednej klapke, rozličné koníčky, názory na svet či dokonca odlišné jedálničky sa postarali o to, že záujem o vzťah bol iba jednostranný.

Jojo síce v Svadbe na prvý pohľad životnú partnerku nenašiel, no keby nebolo šou, dnes by si nevychutnával čaro pravej lásky. Vďaka svojmu účinkovaniu totiž spoznal aktuálnu priateľku, s ktorou randí približne dva mesiace. Ako poľnohospodár prezradil pre web markiza.sk, slečna ho kontaktovala prostredníctvom Instagramu.

,,Ja som jej správy najprv ignoroval, lebo nebola jediná, ktorá mi písala. Keď som bol ale v Košiciach s Maťom a s Mišom zo Svadby, opäť mi reagovala na môj príbeh na Instagrame. Vtedy som jej odpísal a zaujala ma jej reakcia na moje účinkovanie v Svadbe. Písala mi, že to sledovala a si hovorila v duchu, že prečo ona nemôže stretnúť takého správneho chlapa, ako som ja. Potom sme si dlhšie písali a zavolala ma na koncert Kaliho do Martina. A potom to už pokračovalo nejako prirodzene,“ uviedol zamilovaný Jožko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/888joki, tvmarkizaofficial