Jorge González priniesol minulý rok do Let’s Dance poriadny kus temperamentu a divočiny. Spočiatku síce u Slovákov vzbudzoval rozporuplné reakcie, no postupne si jeho latino energiu a extravaganciu obľúbili. V ôsmej sérii ho však už neuvidíme – na Kubáncovu stoličku si zasadne Ján Koleník!

Všetci fanúšikovia herca Jána Koleníka ostali určite v milom šoku, keď zistili, že sa ich obľúbenec opäť objaví v tanečnej šou Let’s Dance. Tentokrát sa však svalnatý krásavec presunie z tanečného parketu k porote a bude hodnotiť výkony súťažiacich.

„Každý rok sa televízia snaží svoje programy obohatiť novinkami a tak ako minulú sezónu vynikajúco do tímu zapadol Jorge González, tento rok bude oživením poroty skvelý víťaz minulej sezóny Ján Koleník,“ prezradil pre magazín Život PR manažér projektu. Tadeáš Kurka tak vysvetlil, prečo Markíza kubánskeho tanečníka vymenila za populárneho slovenského herca.

„Kráľ tanečného parketu sa svojimi strhujúcimi choreografiami stal okamžite absolútnym miláčikom publika. Veríme, že túto mimoriadnu divácku priazeň zúročí v porotcovskom kresle,“ doplnil Kurka. Janka čaká veľká výzva, pri ktorej sa už ale aspoň nezapotí ako minulý rok, keď musel deň čo deň makať na tréningoch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Život | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, jorgechicaswalk