O tom, že medzi Bradom Pittom a Angelinou Jolie je naozaj koniec, sa môžete presvedčiť aj v múzeu voskových figurín Madame Tussauds v Londýne. Voskovú kópiu Brangeliny totiž oddelili a medzi slávnym hollywoodskym bývalým párom dnes stojí tretia osoba.

Figuríny boli do múzea umiestnené v roku 2013, no dnes ich už spolu nenájdete. Vedenie múzea voskových figurín v Londýne sa totiž rozhodlo slávny pár oddeliť: “V nadväznosti na správy o začatím rozvodového konania Brada Pitta a Angeliny Jolie môžeme potvrdiť, že sme pár diplomaticky oddelili.”

br6

Mnohí by škodoradostne očakávali, že medzi Bradom a Angelinou bude stáť figurína Jennifer Aniston, avšak v múzeu medzi nich umiestnili známeho herca z filmu Twilight, Roberta Pattinsona. Po Angelininej pravici stojí Nicole Kidman a na druhej strane od Brada sa nachádza Morgan Freeman.

br

Figuríny Brangeliny sú však stále spolu v iných múzeách voskových figurín, napríklad v Sydney môžeme nájsť tento pár umiestnený vedľa seba v svadobnom oblečení.

Svet reagoval na túto správu rôzne. “Je to príliš skoro,” vyjadrila sa istá žena na Instagrame. Iní to zas komentovali vtipným spôsobom: “Áno, Robert vyrieši všetky problémy.”

br-3 br-5

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.