Moderátorke jojkárskeho spravodajstva čoskoro zazvonia svadobné zvony. Krásna blondínka momentálne prežíva jedno z najšťastnejších období v živote, no namiesto toho, aby lietala v oblakoch, drží sa pevne pri zemi. Pred očakávanou ceremóniou je pokojná, a dokonca ráta s tým, že svadba nemusí ísť nutne podľa plánov.

Dana Strculová (29), moderátorka jojkárskych Novín o 17-tej, sa bude o pár dní vydávať. S profesionálnym tenistom Kamilom Čapkovičom (31) tvorí pár šesť rokov a svadba sa tak stala ďalším prirodzeným krokom v ich vzťahu. Po septembrových zásnubách sa dvojica rozhodla, že nebudú čakať do roka a do dňa, no deň D si užijú už skôr.

Danka a Kamil si povedia “áno“ už desiateho marca na Liptove, odkiaľ príťažlivá blondínka pochádza. Zaujímavosťou je však informácia, že veselica bude trvať tri dni, pričom program má v réžií Strculovej brat. Dôveruje mu a tak je jeho úlohou zabaviť hostí.

Svadobné šaty má zase pod taktovkou návrhárka Monika Laceková, ktorá skvele spojila prvky tradičného a moderného, keďže v tomto duchu by sa mala niesť celá svadba. Je sympatické, že moderátorka stavila na praktickosť. Róba bude totiž ušitá z dvoch častí, aby ich budúca nevesta mohla využiť aj na iné príležitosti. Výsledok bude určite stáť za to.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram, Facebook, Pixabay