Jedna z najpopulárnejších moderátoriek televízie JOJ Soňa Skoncová sa len prednedávnom pochválila úžasnou novinkou. Ruku očarujúcej modelky od marca zdobí krásny snubný prsteň, ktorý je jasným dôkazom toho, že sa v našom šoubiznise blíži ďalšia prominentná svadba.

32-ročná kráska na žiadosť o ruku čakala neuveriteľných 17 rokov – presne takú dobu je už šťastne zadaná po boku priateľa Roba, ktorý pred ňu pokľakol na parádnom mieste v Los Angeles.

Skoncova

Soňa tak doslova žiari šťastím a popri rozbehnutom pracovnom kolotoči sa pomaly ale isto vrhá do svadobných príprav. Ak by ste si ale mysleli, že slávna moderátorka relácie Topstar plánuje honosnú hostinu plnú luxusu, ste na omyle. Sympatická modelka totiž túži po jednoduchom romantickom obrade pod slnečnou oblohou, pričom nezabudnuteľné chvíľky si chce užiť len len v spoločnosti najbližších.

Skoncová túži po malej oslave

„V lete si chcem dať väčšiu pauzu od práce a začať sa tomu venovať. Chcela by som, aby to bolo vonku a aby to bola svadba na štýl garden párty. Nechcem veľkú svadbu, bude to naozaj len v kruhu blízkej rodiny a tých najbližších. Chcela by som tam veľký oblúk z mojich obľúbených kvetov, no zatiaľ vôbec nemám vybraté miesto,“ Skoncová odhalila detaily pre portál Pluska.sk

Zasnúbená tmavovláska zároveň prezradila, že má už dokonca vybraté aj svadobné šaty. „Už som si našla šaty svojich snov. Bola to náhoda, len tak mi padli do oka. Dúfam, že sa to s nimi podarí.“ Sobáš by sa mal teda uskutočniť čo nevidieť – určite sa už mnohí fanúšikovia nevedia dočkať fotiek s nádhernou nevestou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Skoncova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/sonaskoncova