Krásna jojkárska moderátorka Alexandra Orviská momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie, kedy sa jej darí nielen v pracovnej, ale i v súkromnej oblasti. Rodinnú idylku však na okamih narušil nečakaný moment, kedy si Saša na tele nahmatala hrčku, pričom by túto skúsenosť nechcela zažiť žiadna z nás.

Hviezda relácie Topstar sa pred pár dňami priaznivcom zdôverila s niečím, čoho sa obávajú takmer všetky ženy. Alexandra Orviská si totiž nedávno pod kožou nahmatala hrčku, čo ju prinútilo okamžite zájsť na kontrolu k doktorovi. Nález na hrudi sa dokonca objavil len dva mesiace po tom, ako kráska absolvovala poslednú preventívnu prehliadku.

sasa orviska

Alexandra sa o nepríjemnú skúsenosť okamžite s fanúšikmi podelila, pričom nezabudla nežnému pokoleniu zanechať dôležitý odkaz. ,,Dosť sa mi to páči vstávať o 5:30 ráno! Ešte keď vidím, že vonku svieti slniečko a počujem všetky moje vrabce na čerešni! Ako fakt mám chuť žiť! Ale pár dní som mala trošku strach, lebo som si našla hrčku a čakala na mamo, a to som tam bola len dva mesiace dozadu. Nie je to nič vážne NAŠŤASTIE, ale prosím vás, žienky, nepodceňujte tieto veci, zdravie je to najdôležitejšie!, moderátorka radí všetkým ženám.

Zo Saškiných slov je tak cítiť obrovskú vďaku za to, že šokujúci nález napokon najhoršie obavy nepotvrdil. Napriek tomu, že usmievavá mamička sa zo života i dobrej kondície evidentne veľmi teší, prevenciu vlastného zdravia by podľa nej žiadna dáma v žiadnom prípade podceňovať nemala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alexandra Orviska

Zdroj/Foto: Instagram/Alexandraorviska