Nikolka Šurinová. Tak znie meno viťazky šou Československo má talent pre rok 2018, ktorá vďaka svojej excelentnej hre na bicie získala najvyšší počet hlasov, pričom s minimálnym rozdielom nechala za sebou rapera Bokiho. Mnohí diváci však s výsledkami až tak spokojní neboli a Jojku podozrievali z manipulácie natoľko, že to už nevydržala a ukázala nám pravdu.

Ako to už býva zvykom, vo finálový večer Československo má talent majú všetko v rukách len a len diváci. Televízia zasahuje do priebehu šou len slovom, a to prostredníctvom hodnotení porotcov. Niektorí diváci sa však, rovnako ako pri každej súťaži, v ktorej nezvíťazí ich favorit, prikláňajú k podozreniam, že boli výsledky sfalšované. Jojka sa preto rozhodla pre radikálny krok.

Ceskoslovensko ma talent

Aby televízia zmazala v hlavách fanúšikov mylné predstavy o manipulovaní s smskami, ktoré ľudia posielali svojim obľúbencom, zverejnila formou percent kompletné výsledky hlasovania. Na základe nich tak môžeme vidieť, aké boli naozaj rozdiely medzi jednotlivými súťažiacimi.

Poradie bolo nasledovné – Nikoleta Šurinová, Boki, Ružena Kováčová, Kiriku Brothers, Kelly,  Zdeněk Polach,  Fiľakovo, Tron girls a Christian Mitkov. Do superfinále sa ale dostali, ako už iste viete, Nikolka a Boki, pričom mladá slečna získala celkovo 52.26 % SMS hlasov, z čoho 54.41 % od Slovákov a 45.59 % od Čechov a Bokimu patrilo 47.74% hlasov, z čoho tvorilo 66.44% sms zo Slovenska a 33.56 % z Česka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boki

Poradie súťažiacich s percentami hlasov

Nikoleta Šurinová: 22.45 %
Boki: 21.48%
Ružena Kováčová: 20.34%
Kiriku Brothers: 12.49%
Kelly: 7.12%
Zdeněk Polach: 6.42%
Fiľakovo: 4.58%
Tron girls: 2.61%
Christian Mitkov: 2.35%

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.