Nikolka Šurinová. Tak znie meno viťazky šou Československo má talent pre rok 2018, ktorá vďaka svojej excelentnej hre na bicie získala najvyšší počet hlasov, pričom s minimálnym rozdielom nechala za sebou rapera Bokiho. Mnohí diváci však s výsledkami až tak spokojní neboli a Jojku podozrievali z manipulácie natoľko, že to už nevydržala a ukázala nám pravdu.

Ako to už býva zvykom, vo finálový večer Československo má talent majú všetko v rukách len a len diváci. Televízia zasahuje do priebehu šou len slovom, a to prostredníctvom hodnotení porotcov. Niektorí diváci sa však, rovnako ako pri každej súťaži, v ktorej nezvíťazí ich favorit, prikláňajú k podozreniam, že boli výsledky sfalšované. Jojka sa preto rozhodla pre radikálny krok.

Ceskoslovensko ma talent

Aby televízia zmazala v hlavách fanúšikov mylné predstavy o manipulovaní s smskami, ktoré ľudia posielali svojim obľúbencom, zverejnila formou percent kompletné výsledky hlasovania. Na základe nich tak môžeme vidieť, aké boli naozaj rozdiely medzi jednotlivými súťažiacimi.

Poradie bolo nasledovné – Nikoleta Šurinová, Boki, Ružena Kováčová, Kiriku Brothers, Kelly,  Zdeněk Polach,  Fiľakovo, Tron girls a Christian Mitkov. Do superfinále sa ale dostali, ako už iste viete, Nikolka a Boki, pričom mladá slečna získala celkovo 52.26 % SMS hlasov, z čoho 54.41 % od Slovákov a 45.59 % od Čechov a Bokimu patrilo 47.74% hlasov, z čoho tvorilo 66.44% sms zo Slovenska a 33.56 % z Česka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boki

Poradie súťažiacich s percentami hlasov

Nikoleta Šurinová: 22.45 %
Boki: 21.48%
Ružena Kováčová: 20.34%
Kiriku Brothers: 12.49%
Kelly: 7.12%
Zdeněk Polach: 6.42%
Fiľakovo: 4.58%
Tron girls: 2.61%
Christian Mitkov: 2.35%

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/tvjoj

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)