Pred dvomi dňami žila newyorská štvrť Brooklyn módou viac než po ostatné dni v roku. Stala sa totiž dejiskom odovzdávania módnych cien CFDA Fashion Awards, ktorých sa zúčastnilo množstvo zvučných mien. Avšak najväčšou hviezdou bola rozhodne Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez nie je len talentovanou speváčkou, herečkou a tanečníčkou, ale aj veľkou milovníčkou módy, pričom sama sa angažuje v oblasti módneho návrhárstva. Niet preto divu, že si z CFDA Fashion Awards odniesla cenu Fashion Icon Award, ktorú jej odovzdal návrhár Tom Ford.

To, že je ocenenie v správnych rukách, JLO potvrdila aj výberom róby, v ktorej sa predviedla vo svetlách reflektorov. Latino kráska totiž na červený koberec zvolila dychberúci outfit, po akom by si nemohli dovoliť siahnuť ani omnoho mladšie ročníky.

Známa mamička dvojičiek, ktorá o mesiac oslávi okrúhlych 50 rokov, sa nahodila do nádherného dvojdielneho kompletu z dielne Ralpha Laurena. Vo výrazne oranžovej sukni a krátkom trblietavom tope rovnakej farby tak nechala vyniknúť svoje dokonale vypracované bruško, doslova pripomínajúce pekáč buchtičiek. Jednoducho WAU!!!!

jennifer lopez

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/jlo, Twitter, alphacoders.com