Jennifer Lopez je už na scéne viac ako 20 rokov, no jej vzhľad je stále obdivovanejší a obdivovanejší. Krásnu tvár s dokonalými krivkami dvojnásobnej mamičky tak denne zaplavujú milióny komplimentov, ktoré sa teraz ešte znásobia. Svetová diva sa totiž vyzliekla úplne donaha!

Vek je len číslo a Jennifer Lopez je toho živým dôkazom. Hoci v júli oslávila 51 rokov, nič jej nebráni v tom, aby svoju postavu ukazovala na obdiv, dokonca aj v Evinom rúchu!

jennifer lopez

Multitalentovaná umelkyňa, ktorá spolu s jej latino kolegom Malumom zavítajú vo februári na plátna kín v snímke Merry me, najnovšie zabrdla do oblasti starostlivosti o pokožku. Už 1. januára totiž uvedie na trh svoju vlastnú značku produktov In The Morning. A kto by zvládol lepšie odpromovať takéto výrobky než stelesnenie ženskej krásy v podobe samotnej JLo?

Pri tejto príležitosti tak Američanka odhodila totálne všetko, aby pred fotografmi Mertom Alasom a Marcusom Piggottom predviedla, aké božské telo skrýva pod šatami. Jej pevné prsia, vyšportované bruško či nohy a v neposlednom rade guľatý zadoček rozhodne ocenia nielen muži!

VIDEO JLo v Evinom rúchu si môžete pozrieť — TU — a FOTO — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/jlo