Jirko Malchárek sa dostal do povedomia ako automobilový pretekár, pričom 13 rokov bol reprezentantom Slovenska. Neskôr kariéru zasvätil politike, avšak posledné obdobie o ňom akosi počuť nebolo. Portálu Čas.sk ale neušlo, že sa 54-ročný rodák z Česka pred pár dňami znovu oženil. Kvôli opatreniam nešlo o žiadnu typickú svadbu, čo platilo aj v prípade nevestinho outfitu.

Svoj posledný vzťah sa snaží Jirko Malchárek držať po rúškom tajomstva. Avšak puto medzi bývalým ministrom a o 26 rokov mladšou Ninou musí byť naozaj silné, keďže sa dvojica rozhodla pre svadbu aj v časoch, kedy podmienky nie sú úplne ideálne a už vôbec nie romantické.

„Nechceme to veľmi rozoberať, či to je dlho či krátko, ale žijeme spolu už dlhšie. Tak najako plynul čas a v jednom momente sme sa rozhodli, že prišiel čas sa vziať,“ prezradil portálu Čas.sk Malchárek, ktorý sa v roku 2018 rozviedol so svojou druhou exmanželkou Sofiou.

Brunetku, ktorá sa v minulosti venovala modelingu, si Jirko vzal v piatok na úrade v bratislavskom Novom Meste v Konskej železnici. Po obrade nasledovala menšia oslava v kruhu najbližších, pričom zaľúbenci vraj plánujú aj poriadnu hostinu – všetko závisí od opatrení. Možno práve na druhú etapu sa Nina chystá navliecť do typickejších svadobných šiat, než aké zvolila v tej prvej. Jej outfit ju totiž skôr hádzal do kategórie hostia než nevesty. Čo sa týka Jirka, treba uznať, že po boku atraktívnej polovičky poriadne omladol.

Svadobnú foto Jirka a Niny si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: YouTube, Facebook/Miroslav Medvecký Heretík