Oddych Jessica Alves sa definitívne premenila na Barbie! Už má vlastnú…

Jessica Alves sa definitívne premenila na Barbie! Už má vlastnú…

Jessica Alves, narodená ako Rodrigo Alves, si vo veku 35 rokov uvedomila, že jej nespokojnosť s telom nesúvisela s nedokonalosťami, ale s transrodovosťou. Od tej doby robí britská televízna hviezda s brazílskymi koreňmi všetko preto, aby uspokojila svoju vnútornú ženu – za poslednou plastickou operáciou vycestovala do Thajska. 

37-ročná Jessica počas svojho života podstúpila desiatky operácií, aby sa premenila na Kena. Posledné mesiace však zasa investuje peniaze do tela, aké má bábika Barbie, čo jej kroky za kompletnou fyzickou premenou priviedlo na kliniku v Bangkoku.

Lekári blondínke najmodernejšou metódou z kože pen*su a podbrušnice vytvorili neovagínu, ktorá sa sama zvlhčuje, pričom stimuláciou klitorisu, vzniknutého z uzdičky a zvyšku žaluďa, môže známa transgender žena dosiahnuť aj orgazmus.

,,Mám pocit, že som sa v tridsiatich siedmich rokoch opäť narodila. Milujem svoju vagínu. Ešte je trochu opuchnutá, ale je roztomilá,” povedala Alves pre portál DailyMail, ktorý taktiež uviedol, že táto operácia stála Jessicu približne 15,5 tisíc eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram/jessicaalvesuk