Keby som v nejakom paralelnom vesmíre vyzerala pred päťdesiatkou tak, ako Jennifer Lopez, aj ja by som si vyberala. A išla by som len po tom najlepšom! Speváčka určite vie, čo robí a po ukončení päťročného vzťahu s tanečníkom Casperom Smartom sa okolo nej motá jeden veľmi schopný kus chlapa. 

Jennifer Lopez snáď nikdy nebude patriť do starého železa. Neuveriteľne príťažlivá speváčka nemala nikdy núdzu o chlapov, a to potvrdzujú aj ďalšie “klebety”, ktoré sa šíria zahraničnými médiami. “The National Enquirer” prišiel s vyjadrením blízkeho zdroja, ktorý tvrdí, že medzi škótskym DJ-om a ,,seksy” mamičkou preskočila iskra. ,,Dávajú si pozor, aby ich spolu nikto nevidel. Sú si veľmi blízki, je medzi nimi úžasná chémia.”

jennifer

Obaja však zaryto tvrdia, že ide len o ich spoločný hudobný projekt, ktorý má byť veľkým prekvapením a obaja od neho veľa očakávajú. Calvin sa objavil aj na narodeninovej oslave JLo, ktorú mala koncom júla. Uvidíme či ich “spolupráca” povedie k dobrému singlu alebo do postele. Avšak musíte uznať, že by sa k sebe hodili. :)

Foto: Twitter | Video: YouTube | Zdroj: mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)