Jennifer Lopez (47) sa teda nezdá! Svetoznáma multitalentovaná ikona pripravuje pre svojich fanúšikov nový album v spolupráci so svojím bývalým manželom Marcom Anthonym. A je sa veru na čo tešiť!

Jennifer Lopez vydáva nový album v španielskom jazyku, na ktorom sa podieľa aj jej exmanžel Marc Anthony. Práve jeho spoločnosť Magnus Media bude produkovať album v spolupráci s latinským Sony Music, pričom sa stáva výkonným producentom a plánuje poskytovať pre túto divu i poradenstvo.

Rozvod hviezdneho páru sa v júni 2014 niesol v pomerne priateľskom duchu. Aj keď Jennifer už nechcela tretí rozvod, osud jej to zariadil úplne inak. V manželstve sa cítila priveľmi utláčaná a kontrolovaná svojou polovičkou. Boli vraj až príliš rozdielni. Na to všetko im to však vydržalo úctyhodných sedem rokov. Milujúci rodičia dvojičiek Maximiliana a Emy sa dokonca príležitostne stretávajú a sú z nich skutočne dobrí priatelia. Z Anthonyho strany smerom k Jenn prúdia len pozitívne prívlastky. Sám povedal, že jej obrovské úspechy v kariére už od prvého dňa reprezentujú ich kultúru po celom svete. Jej umenie, profesionalita a vášeň pre hudbu sú len jedny z mnohých atribútov, ktoré jej určili jedinečné miesto v hudobnom svete a len veľmi málo ľudí dokáže to, čo ona. Teší sa ich spolupráci a je rád, že môže byť súčasťou pokračujúceho dedičstva, ktoré JLO tvorí.

Nový album by mal vyjsť v roku 2017, pričom prvý singel je naplánovaný už na november tohto roka. Za posledných desať rokov to bude Lopezovej prvý album, ktorý bude celý v španielčine. Hviezda sa neskutočne teší na tento celý projekt, ktorý je oslavou jej latinských koreňov.

 

 

 

#pitoencuesta ¿Si te dejas de tu pareja, trabajarias con ella después como #marcanthony y #jlo?

A post shared by lapitonisaofficial (@lapitonisaofficial) on

Zdroj: Instyle.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)