Len začiatkom mesiaca August sme vás informovali, že Jennifer Lopez je vo svojich 47. rokoch opäť tehotná, no ako sa nakoniec ukázalo, zjavne išlo iba o fámy. Dnes je totiž všetko inak a počas posledných dní prešla krásna speváčka ďalšími životnými zmenami. V Hollywoode sa totiž povráva, že je opäť single a svojho priateľa, mladého tanečníka Caspera Smarta, pustila k vode!

,,Nestarnúca speváčka a 29-ročný Smart sa rozišli! Nie sú spolu už pár týždňov,” uviedol pre americký časopis People zdroj z okolia páru. Rozchod vraj prebehol v pokoji, nakoľko vzťah vyústil do konca prirodzenou cestou. Expartneri ostali priatelia a naďalej sa stretávajú. JLo začala s mladým tanečníkom randiť v roku 2011, avšak vzťah priznali až o rok neskôr. Aj keď už majú za sebou niekoľko rozchodov, v poslednom období začali pôsobiť ako harmonická rodina. Okrem toho, že sa Casper vyjadroval o Jennifer vždy iba v superlatívoch, výborne si rozumel aj s jej 8-ročnými dvojčatami Emmou a Maxom, ktoré má s Marcom Anthonym.

JLO3

,,Je sladká, zábavná, milá, tolerantná a láskavá. Nemôžem si priať viac. Je nádherná!” Práve týmito slovami ospevoval Smart ešte v marci tohto roka Jennifer, s ktorou oslávil 24.7. aj jej narodeniny. Expartneri sa zatiaľ k údajnému rozchodu nevyjadrili a len čas ukáže, či ide o definitívne rozhodnutie alebo planý poplach.

Foto: Instagram, weneedfun.com | Zdroj: People.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bonnie
Vyštudovaná učiteľka, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke. Rada číta, baví ju písanie a aj keď na to momentálne nie je čas, je vášnivá cestovateľka.